Let’s Create Unlimited Websites With this Fancy Huge HTML Template, With Endless possibilities and very easy Customization, What else do you need to create all your websites, it is completely complete one.

EUROCHEMIA SIEĆ SKLEPÓW

Sieć sklepów Eurochemia powstała z myślą o wszystkich klientach, którzy cenią sobie jakość i szerokie możliwości wyboru zróżnicowanych produktów z asortymentu w sklepach.

Odwiedzając nasze sklepy zobaczysz bogatą i konkurencyjną ofertę środków czystości, kosmetyków, a także artykułów spożywczych jak kawy, herbaty czy słodycze. Odnajdziesz tylko i wyłącznie oryginalne artykuły najbardziej znanych na świecie marek.

Wsłuchując się w potrzeby i życzenia naszych klientów dostosowaliśmy ofertę również tak, aby była zachęcająca dla każdego portfela oraz zawierała mnóstwo ciekawych promocji!

Odwiedzając nasze sklepy poczujesz się w nich wyjątkowym gościem z w pełni profesjonalną obsługą gwarantowaną przez nasz przyjazny i kompetentny zespół doradców.

Posiadamy nie tylko sklepy stacjonarne, ale również sklep internetowy! Zamów, a my dostarczymy ci gotową paczkę do drzwi Twojego domu.

Zapraszamy na zakupy!

Dlaczego warto wybrać nasze sklepy?

Więcej o nas

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Polsce, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasza oferta każdego dnia będzie bardzo obszerna i różnorodna!

To jednak nie wszystko, nasze sklepy to:

  • Setki różnorodnych produktów

  • Tylko markowe środki z wielu europejskich krajów

  • Bardzo atrakcyjne ceny

  • Szereg rabatów i promocji

  • Regularnie pojawiające się nowości

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty takich marek jak: Vizir, Ariel, Persil, Softlan, Waschkönig, Lenor, Felce Azzurra, Nivea, Dove, Rexona, Dreft, Finish oraz wielu innych!

Wszystkie nasze produkty importowane są z wielu europejskich krajów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że są one najwyższej jakości. Sprowadzamy kosmetyki i chemię z Niemiec, Włoch, Anglii, Francji, Holandii czy Belgii.

Wszystkie nasze produkty wyprodukowane zostały w krajach europejskich. To gwarantuje ich najwyższą jakość, skuteczność, stopień skoncentrowania, a co za tym idzie oszczędność!

Wszystkie nasze sklepy zaopatrywane są na bieżąco w produkty stałe oraz nowości. Gwarantujemy, że podczas każdych zakupów będą Państwo mieli ogromny wybór!

Chemia zagraniczna wcale nie musi być droga! Szeroki wachlarz naszych środków gwarantuje także zróżnicowanie cen. Absolutnie każdy może pozwolić sobie na zakupy w sieci sklepów Eurochemia.

Najwyższej jakości produkty

ORYGINALNYCH MAREK

Nasze sklepy

W LICZBACH

Liczba sklepów

Ilość różnorodnych produktów

Ilość marek

Sklepy stacjonarne

EUROCHEMIA SIEĆ SKLEPÓW

Oleśnica, ul. Kochanowskiego 44

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Wrocław, ul. Kiełczowska 70

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Oława, ul. Sportowa 6E

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Psary, ul. Główna 60

Godziny otwarcia (odbiór osobisty paczek):
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Galeria

Eurochemia Sieć Sklepów Na zdjęciach