Porady

Ekologiczne sprzątanie domu - niecodzienne wykorzystanie codziennych produktów

Troska o środowisko naturalne przestała być wyłącznie przywilejem. Proekologiczne życie staje się coraz popularniejsze - nic dziwnego! Społeczeństwo z roku na rok staje się coraz bardziej świadome nieodwracalnych zmian, za które odpowiada człowiek. Wprowadzając zmiany zwyczajów (takie jak eko sprzątanie czy segregacja śmieci) możemy przyczynić się do ochrony Ziemi. Ekologiczne sprzątanie domu nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać! W artykule przedstawiamy niecodzienne zastosowanie codziennych produktów. 
Czytaj dalej

Sprzątanie łazienki - jak sprzątać łazienkę aby dłużej cieszyć się czystością?

Sprzątanie łazienki to czynność, która wielu z nas kojarzy się z czymś niezbyt przyjemnym, jednak koniecznym. Czystość w naszej łazience jest kwestią nie tylko estetyczną, ale także zdrowotną. Postanowiliśmy sprawdzić, jak sprzątać łazienkę, by zachwycała czystością przez długi czas!
Czytaj dalej

Rodzaj kawy - jak parzyć idealną kawę?

W sklepach zauważyć można najróżniejsze typy kawy. W zależności od sposobu przyrządzenia możemy osiągnąć różnorodny rodzaj kawy. Który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni i najbardziej przypadnie Ci do gustu?
Czytaj dalej

Zapach do mieszkania - jak wybrać odpowiedni?

Zapach jednym z najważniejszych zmysłów. Piękny aromat w naszym domu to recepta na to, by czuć się w nim dobrze i milej spędzać czas. Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni zapach do mieszkania - przychodzimy z pomocą!
Czytaj dalej

Sprzątanie kuchni - najlepsze pomysły jak utrzymać porządek

Kuchnia to stałe miejsce na liście naszych codziennych porządków. Jest to serce naszego mieszkania, które brudzi się niezwykle łatwo ze względu na codzienne przygotowywanie posiłków czy spędzanie w niej czasu. Dowiedz się, co zrobić, by sprzątanie kuchni przebiegało szybko i sprawnie!
Czytaj dalej

Proekologiczne środki do prania - dlaczego warto wybierać środki przyjazne środowisku?

Ekologia staje się aspektem coraz ważniejszym przy codziennych zakupach. W ostatnim czasie zdecydowanie wzrasta popularność ekologicznych środków do prania. Czym różnią się one w stosunku do standardowych detergentów oraz czy warto w nie zainwestować? 
Czytaj dalej

Angielska chemia - sekrety coraz większej popularności

Polscy konsumenci coraz częściej doceniają chemię zagraniczną. Przyjrzeliśmy się już chemii niemieckiej i włoskiej. Pora na angielską chemię!
Czytaj dalej

Wiosenne porządki - jak łatwo posprzątać mieszkanie?

Wiosna to czas, kiedy posprzątanie mieszkania staje się niezbędne chociażby ze względu na zmianę naszej garderoby. Co zrobić, by wiosenne porządki nie były dla nas męczarnią i aby ze wszystkim zdążyć na czas? Przedstawiamy kilka sprawdzonych metod.
Czytaj dalej

Kosmetyki ekologiczne - nasi sprzymierzeńcy w walce o zdrowie i piękno

Naturalna pielęgnacja twarzy i włosów to trend, który jest obecnie coraz bardziej widoczny wśród świadomych konsumentów. Niestety na rynku dostępne są zarówno prawdziwe kosmetyki ekologiczne, jak i takie, które tylko takie są z nazwy. Zachęcamy do zapoznania się, czym powinny charakteryzować się kosmetyki ekologiczne oraz dlaczego warto sięgnąć po pielęgnację w zgodzie z naturą!
Czytaj dalej

Dezynfekcja ubrań - co pozwala osiągnąć?

Chcąc ustrzec się przed chorobami, a sezon przejściowy przetrwać zupełnie zdrowym, należy zadbać o higienę i czystość wokół nas. Aby mieć pewność, że kontakt z niebezpiecznymi drobnoustrojami jest jak najbardziej zminimalizowany, powinniśmy dezynfekować nasze ubrania i inne tkaniny, na przykład pościel i ręczniki. Jakie efekty możemy osiągnąć dzięki stosowaniu środków dezynfekujących?
Czytaj dalej

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.