Porady

Fenomen chemii zagranicznej w Polsce - dlaczego jest tak popularna?

Zagraniczne środki czystości robią w Polsce coraz większą furorę. Wielokrotnie spotykamy sklepy czy stoiska oferujące środki chemiczne zza granicy. Liczba  rodaków wybierających produkty niemieckie, angielskie czy włoskie coraz bardziej się zwiększa. Czy wyższa jakość tych środków to mit?
Czytaj dalej

Domowe środki czystości - proste przepisy na udane sprzątanie

Domowe środki czystości to ciekawa alternatywa dla produktów, które kupujemy w różnego rodzaju sklepach. Jeżeli macie czas i chęci do przyrządzenia własnych środków czystości, ten artykuł jest dla Was.
Czytaj dalej

Harmonogram sprzątania - jak najlepiej zaplanować sprzątanie?

Harmonogram sprzątania jest niezwykle pomocny w utrzymaniu porządku w domu. Dzięki niemu możesz odpowiednio zaplanować wszystkie czynności, które musisz wykonać podczas sprzątania.
Czytaj dalej

Jak sprzątać? Podstawowe narzędzia i środki czyszczące

Zastanawiasz się jak sprzątać, aby Twoja praca była jak najmniej męcząca i jak najbardziej efektywna? Co ciekawe, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że sprzątanie nie jest banalnie proste.
Czytaj dalej

Jak utrzymać porządek w domu? Praktyczne sposoby

Jak utrzymać porządek w domu? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób, jednak niewiele z nich zna dobrą odpowiedź. Znasz to uczucie, gdy kilka dni po gruntownym sprzątaniu nie widać praktycznie żadnych efektów?
Czytaj dalej

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.