Lista produktów producenta: Frosch

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Frosch - produkty ekologiczne 


Jeśli szukasz ekologicznych środków czystości, to marka Frosch jest w tej dziedzinie specjalistą! Już od ponad 30 lat Frosch produkuje wysokiej jakości chemię do domowego użytku, która nie podrażnia skóry oraz nie posiada silnych detergentów w składzie. W produktach Frosch znajdziemy głównie ocet, cytryna i soda! Są to naturalne składniki, które każdy posiada w swoim domu - jednak Frosch środki czystości opracował tak, aby proporcja składników dawała jak najlepszy efekt w czyszczeniu!

Frosch - środki czystości dostępne w sklepie


W naszym internetowym sklepie posiadamy szeroki asortyment marki FroschChemia niemiecka to świetny wybór do Twojego domu! Wśród artykułów znajdziesz środki do kuchniśrodki do łazienki oraz wszelkiego rodzaju środki myjące.

Certyfikowane produkty Frosch


Frosch, produkty to środki czystości, które skomponowane są na bazie roślinnej oraz octu i sody. Wykulczyć można tutaj obecność fofsolitów, fosforanów oraz zeolitów, które znajdują się w zwykłych środkach czyszczących. Przedostają się one kanalizą do środowiska wodnego i zanieczyszczają je. 

Wykorzystywane tworzywo sztuczne pochodzi z recyklingu i trafia na jego drogę także po zużyciu. Frosch posiada certyfikat EMAS III, EU ECOLABEL, CRADLE TO CRADLE, ISO 9001 oraz ISO 14 001, które potwierdzają, że produkty Frosch nie stanowią zagrożenia dla środowiska.

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.