Ściereczki i gąbki

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów

Ścierki i gąbki do sprzątania

Ściereczki oraz gąbki stanowią podstawowe narzędzie do utrzymywania w naszym domu porządku. Wystarczy nawet odrobina wody, i już możemy wykorzystać ścierkę do pozbycia się kurzu, a gąbkę do przetarcia blatu. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że stają się niezastąpione podczas sprzątania. Możemy użyć ich do wielu cz...

Ścierki i gąbki do sprzątania

Ściereczki oraz gąbki stanowią podstawowe narzędzie do utrzymywania w naszym domu porządku. Wystarczy nawet odrobina wody, i już możemy wykorzystać ścierkę do pozbycia się kurzu, a gąbkę do przetarcia blatu. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że stają się niezastąpione podczas sprzątania. Możemy użyć ich do wielu czynności sprzątania. Od przetarcia mebli, poprzez wymycie okien aż do usunięcia z muszli klozetowej kamienia. Ścierki i gąbki mogą być używane na mokro i na sucho, lecz najlepiej się sprawdzają w połączeniu z takimi detergentami jak np. odtłuszczaczemleczka czyszczące bądź płyny octowe. Formuła środków czystości wraz z użyciem odpowiednich włókien ściereczki bądź gąbki świetnie sprawdza się przy usuwaniu nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Liczy się dla Ciebie efektywność oraz skuteczność? Chcesz, aby sprzątanie było dla Ciebie jak najprzyjemniejsze i odbywało się bez Twojego wysiłku? Dobrze trafiłeś. Nasza bogata oferta ściereczek oraz gąbek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalne ścierki, z włóknami z mikrofibry, te przeznaczone do kuchni i łazienki - od rozwiązań profesjonalnych po te bardziej ekonomiczne. Niezależenie od tego, czego szukasz, u nas to znajdziesz! Specjalizujemy się w środków do sprzątania i dbamy o to, by nasz asortyment mógł zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Angielskie zmywaki, gąbki, ścierki

Środki czystości z Anglii oraz chemia angielska są cenione na całym świecie ze względu na swoją innowacyjność. Nie inaczej jest w przypadku ściereczek, gąbek oraz zmywaków. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom sprzątanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe jak z pomocą zmywaków polskiej marki York bądź ściereczek brytyjskiego Buzzy. A wszystko to w jednym sklepie! U nas zaopatrzysz się kompleksowo zarówno w detergenty do sprzątania jak i w różnego rodzaju środki czyszczące takie jak gąbki itp. Sprawdź teraz!

Mniej
Więcej

Ściereczki i gąbki

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.