Ściereczki i gąbki

Jest 29 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 29 produktów

Ścierki kuchenne, gąbki do zmywania i zmywaki kuchenne do naczyń

Ścierki kuchenne, gąbki do zmywania i zmywaki do naczyń stanowią podstawowe narzędzie do utrzymywania w naszym domu porządku. Wystarczy nawet odrobina wody, i już możemy wykorzystać ścierkę kuchenną do pozbycia się kurzu, a gąbkę do przetarcia blatu. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że stają się niezastąpione podczas sprzątania. Możemy użyć ich do wielu czynności sprzątania. Od przetarcia mebli, poprzez wymycie okien aż do usunięcia z muszli klozetowej kamienia. Ścierk kuchenne, gąbki do zmywania i zmywaki kuchenne mogą być używane na mokro i na sucho, lecz najlepiej się sprawdzają w połączeniu z takimi detergentami jak np. odtłuszczaczemleczka czyszczące bądź płyny octowe. Formuła środków czystości wraz z użyciem odpowiednich włókien ścierki kuchenne, gąbki do zmywania lub zmywaki do naczyń świetnie sprawdza się przy usuwaniu nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Zmywaki kuchenne, gąbki do zmywania i ścierki kuchenne z najlepszych materiałów

Liczy się dla Ciebie efektywność oraz skuteczność? Chcesz, aby sprzątanie było dla Ciebie jak najprzyjemniejsze i odbywało się bez Twojego wysiłku? Dobrze trafiłeś. Nasza bogata oferta ścierek kuchennych, gąbek do zmywania i zmywaków do naczyń sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalne ścierki kuchenne, z włóknami z mikrofibry, te przeznaczone do kuchni i łazienki - od rozwiązań profesjonalnych po te bardziej ekonomiczne. Niezależenie od tego, czego szukasz, u nas to znajdziesz! Specjalizujemy się w środkach do sprzątania i dbamy o to, aby nasz asortyment mógł zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Angielskie zmywaki kuchenne, gąbki do zmywania, ścierki kuchenne

Środki czystości z Anglii oraz chemia angielska są cenione na całym świecie ze względu na swoją innowacyjność. Nie inaczej jest w przypadku ścierek kuchennych, gąbek do zmywania oraz zmywaków do naczyń. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom sprzątanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe jak z pomocą zmywaków polskiej marki York bądź ściereczek brytyjskiego Buzzy. Mamy także w ofercie akcesoria od Pronto. Wszystko to w jednym sklepie! U nas zaopatrzysz się kompleksowo zarówno w detergenty do sprzątania jak i w różnego rodzaju środki czyszczące takie jak gąbki itp. Sprawdź teraz!

Ściereczki i gąbki

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.