Lista produktów producenta: Coccolino

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Płyny Coccolino


Profesjonalne marki pozwalają na poczucie pewności i najlepsze efekty. Nie inaczej wygląda to w przypadku środków do prania. Wysokiej jakości rozwiązania z zakresu płynów do płukania oferuje Coccolino, znana i lubiana na całym świecie marka. Posiada ona wiele produktów w swojej ofercie, wyróżniających się prawdziwą świeżością pozostającą na tkaninach zaraz po aplikacji. Formuła tych środków głęboko wnika w strukturę ubrań, pozostawiając je naprawdę pachnącymi. Dodatkowo wszystkie z produktów posiadają ciekawe kompozycje zapachowe, uatrakcyjniające ich użytkowanie.


Płyny do płukania Coccolino


Płyny Coccolino są bezpiecznymi środkami piorącymi. Posiadają piękne i długotrwałe zapachy, które unoszą się na praniu nawet do dwóch tygodni. Ich formuła nie podrażnia skóry i nie prowadzi do alergii.

Coccolino - dostępna oferta


W Eurochemia posiadamy produkty tworzone we włoskich fabrykach, które wyróżniają się składem i wysoką koncentracją na tle konkurencji. Obecnie dostępne są ciekawe propozycje z zakresu płynów do płukania, których ofertę stopniowo poszerzamy, aby zapewnić naszym Klientom jak największy wybór jakościowych detergentów.


Wybierz Coccolino i postaw na skuteczną chemię włoską!

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.