Perełki zapachowe

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Perełki zapachowe do prania dla całej rodziny

Samo pranie często nie wystarcza, jeżeli chcemy pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Chociaż proszki do prania czy płyny do płukania posiadają coraz to nowsze, lepsze formuły zwalczające nieprzyjemne zapachy, to producenci środków piorących częściej skupiają się na aspekcie usuwania plan i zabrudzeń aniżeli na zwalczaniu uporczywych zapachów. Na szczęście powstało rozwiązanie tego problemu w postaci perełek do prania. Ten stosunkowo nowy wynalazek to dodatek do prania, który nie tylko nadaje tkaninom ładny zapach, ale również pozbywa się tych niechcianych. Perełki zapachowe to skuteczny sposób zwalczania zapachu, z którym nie możemy sobie poradzić.

Perełki do prania w naszym asortymencie

W naszej ofercie znajdą Państwo perełki, które nie tylko dbają o piękną woń Twoich ubrań, ale również posiadają substancję aktywną. Perełki zapachowe, które oferujemy wspomagają również proces wywabiania plam i odnawiania kolorów tkanin. W ten sposób nie tylko dbamy o przyjemny zapach swoich ubrań, ale również możemy pozbyć się uporczywych zabrudzeń. Zadbaliśmy również o to, by w naszym asortymencie znaleźli Państwo nie tylko produkty skuteczne, ale także i wydajne. Perełki do prania, które oferujemy, potrafią nadać tkaninom zapach, który utrzymywać może się nawet do czternastu tygodni! Poszukujesz rozwiązania efektywnego oraz ekonomicznego? Znajdziesz je u nas!

Perełki do prania Freeze Breeze

Modele oferowanych przez nas perełek zapachowych to modele marki Freeze Breeze. Jest to właśnie linia specjalnie zaprojektowanych perełek do prania, która cieszy się nie lada uznaniem. Te produkty to najwyższa jakość prania w przystępnej cenie. Nowoczesna formuła perełek Freeze Breeze usunie wszelkie nieprzyjemne zapachy z Twoich ubrań, zamieniając je na kwiatowe, neutralne wonie, które towarzyszyć Ci będą przez najbliższe 3 miesiące. Sprawdź, jak działają perełki do prania Freeze Breeze i kup je już teraz!

Perełki zapachowe

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.