Lista produktów producenta: Babuszka Agafia

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Historyczne kosmetyki Babuszki Agafii


Babuszka Agafia, czyli Afaffia Tichonowa Ermakowa to znana rosyjska zielarka, która słyneła z ogromnej wiedzy z zakresu zielarstwa. Wszystkie kosmetyki Babuszki Agafii są wyprodukowane ze składników zwierzęcych oraz roślinnych. Rodzina zielarki mieszkała wiele lat na Syberii bez kontaktu z cywilizacją. W takiej rzeczywistości produkcja własnych produktów kosmetycznych była codziennością. Marka Babuszka Agafia powstała w 1996r.


Babuszka Agafia i jej kosmetyki


eurochemia.com posiadamy pulę produktów, które zadowolą poszukiwacza naturalnego podejścia do kosmetyków. W jej skład wchodzą unikalne mydła do ciała, balsamy, szampony do włosów oraz kremy do rąk. Wszystkie z tych produktów są całkowicie oryginalne i wyprodukowane przy użyciu unikalnych syberyjskich receptur. Zaskoczą każdego sceptyka takich nietypowych rozwiązań swoją skutecznością, ale też atrakcyjną ceną.


Produkty Babuszki Agafii


Kosmetyki Babci Agafii opierają się na ziołach, które występują w obszarze syberyjskim. Ich skład jest prosty ze względu na wieloletnia recepturę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. produkty Babuszki Agafii nie posidają nieodpowiednich związków chemicznych. Codzienne produkowanie kosmetyków było normalnością dla ludności, dlatego są one delikatne dla skóry oraz bezpieczne dla środowiska. 


Babuszka Agafia - jakie składniki mogę znaleźć w produktach?


Szeroki wybór produktów kosmetyków Babci Agafii posiada duży wolumen naturalnych składników. Wśród nich znajdziesz mącznicę lekarską, szałwię, jajka, drożdże, wyciąg z cedru, rokitnik, żywicę sosnową, jałowca, jagody oraz wielu innych roślin.


Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.