Chusteczki wyłapujące kolor

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Chusteczki wyłapujące kolor w różnych odsłonach

Chyba każdy z nas miał kiedyś do czynienia z zabarwieniem się tkanin podczas prania. Źle dobrany żel do prania bądź proszek do prania, ubranie zabarwione wyjątkowo intensywnym barwnikiem, zła temperatura wody - wszystko to może być przyczyną katastrofy, jaką jest zabarwienie tkanin. Na szczęście problem ten może odejść w przeszłość. W jaki sposób? Wystarczy, że w Twojej łazience zagoszczą chusteczki wyłapujące kolor! Chusteczki do prania to dość nowy wynalazek, który umożliwia pranie ze sobą silnie barwiących tkanin bez potrzeby obawiania się o zabarwienie ubrań. Chusteczki wyłapujące kolor działają jak magnes i przyciągają do siebie uwolniony podczas prania barwnik wraz z zabrudzeniami. Dzięki temu Twoje ubrania zyskują skuteczną ochronę przed zafarbowaniem. Już nigdy więcej nie wyciągniesz z pralki różowych skarpetek, które przed rozpoczęciem prania były białe!

Chusteczki do prania - rewolucja w praniu

Nasz sklep ma w swojej ofercie różnorodne środki do prania, w tym między innymi chusteczki wyłapujące kolor. W połączeniu z innymi detergentami (np. odplamiacze i wybielaczepłyny do płukania lub perełki zapachowe) korzystając chusteczek do prania mamy pewność, że nasze pranie przebiegnie bez żadnych niespodzianek. Z chusteczek do prania można bezpiecznie korzystać przy praniu tkanin jaskrawych jak np. czerwone lub żółte, jak i również tych, które swój kolor zawdzięczają silnie barwiącym barwnikom np. indygo. Jeżeli poszukujesz sklepu, w którym możesz jednocześni zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne Ci detergenty do prania - dobrze trafiłeś!

Chusteczki do prania z Niemiec i Holandii

Niemiecka chemia znana jest w całej Polsce ze swojej dużej skuteczności oraz niezwykłej wydajności. Nic zresztą dziwnego. Niemieckie produkty chemii gospodarczej opierają się na formule ze zwiększoną ilością koncentratu, dzięki czemu są wyjątkowo skuteczne i starczą nam na długo. Nasza oferta chusteczek do prania składa się m.in. z tych wyprodukowanych w Niemczech marki Der WaschkönigGut & Günstig lub Dr Beckmann Choć chemia niemiecka posiada duże uznanie, warto również zwrócić uwagę na produkty, które pochodzą z Holandii. Są to detergenty marki At Home Wash, która również zaskarbiła sobie uznanie wielu klientów.

Jak odpowiednio użyć chusteczek do prania?

Chusteczki do prania dostępne w ofercie eurochemia.com oprócz dużej skuteczności, słyną również z niezwykłej prostoty ich zastosowania. Wystarczy, że za każdym razem włożysz chusteczki do prania do bębna pralki jeszcze przed załadowaniem brudnej odzieży. Zazwyczaj do zrobienia jednego prania wystarczy jedna chusteczka wyłapująca kolor. Jeśli natomiast pierzesz ubrania, które należą do szczególnie farbujących, warto skorzystać z większej liczby chusteczek. 

Chusteczki wyłapujące kolor

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.