Zestawy

Jest 57 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 57 produktów

Po co mieć mniej, skoro można mieć więcej, dodatkowo oszczędzając?eurochemia.com znajdziesz unikalne zestawy tworzone przez nasz sklep. Dzięki tym ofertom, możesz zakupić poszczególne produkty razem i przy okazji ostatecznie zapłacić mniej. Same zestawy są również często propozycją tych środków, które najlepiej połączyć lub wzajemnie uzupełni...

Po co mieć mniej, skoro można mieć więcej, dodatkowo oszczędzając?eurochemia.com znajdziesz unikalne zestawy tworzone przez nasz sklep. Dzięki tym ofertom, możesz zakupić poszczególne produkty razem i przy okazji ostatecznie zapłacić mniej. Same zestawy są również często propozycją tych środków, które najlepiej połączyć lub wzajemnie uzupełniać. Mogą też zainspirować do dalszych zakupów lub wypróbowania danych środków po pierwszych testach z zakupionego wcześniej zestawu. Obecnie w ofercie zestawowej znajdują się głównie środki czystości i odświeżacze, choć oczywiście mamy w planach stałe poszerzanie tej kategorii o nowe, przygotowane specjalnie dla naszych klientów zbiory produktów. Warto zainteresować się takim rozwiązaniem, aby zakupić współgrającą ze sobą , chemię gospodarczą i nie tylko.

Zestawy - oferta

Eurochemia.com posiada zestawy, opierające się na proszkach do prania, tabletkach do zmywarki, płynach do płukaniapłynach do mycia naczyń oraz kulach do kąpieli. W przyszłości pojawi się zdecydowanie więcej propozycji, które również dopasujemy tak, aby jak najlepiej się uzupełniały i potrafiły zaskoczyć. Wszystkie z produktów są zdecydowanie skuteczne i atrakcyjne cenowo, o co zawsze dbamy, tworząc nasz sklep.

Oprócz typu produktów, warto wspomnieć o dostępnych markach, z których składają się zestawy. W ich skład wchodzi marka Waschkonig, WaschPulver, Wasch Meister, Herr Klee, PersilGlanz Meister i inne. Możemy zapewnić, że każda z tych marek jest niezwykle ceniona i jest przedstawicielem chemii europejskiej, np. takiej jak chemia niemiecka. Istnieją też zestawy łączące różne marki, odnoszące się do jednego przeznaczenia, np. czyszczenia naczyń.

Skorzystaj z naszych autorskich propozycji i ciesz się znakomitymi zestawami w dobrych cenach!

Mniej
Więcej

Zestawy

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.