Zestawy

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1produktu
 • Der Waschkönig C.G. Color + Universal 7,5 kg - 100WL proszek do prania
  Chwilowo niedostępny
  Zestaw Der Waschkönig C.G. proszek do prania Color 7,5 kg + Universal...
  KPL0046

  Flagowy produkt Der Waschkönig C.G. - proszek do prania o pojemności 7,5 kg do tkanin kolorowych i białych. Bardzo wydajny, wystarczający aż na 100 prań. Świetny zapach oraz bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie, a także skuteczność w usuwaniu plam stawia proszek Der Waschkönig w czołówce środków do prania.

  83,99 zł
  1 Ocena

To się opłaca - zestaw chemii domowej

Po co mieć mniej, skoro można mieć więcej, dodatkowo oszczędzając? eurochemia.com znajdziesz unikalne zestawy chemii domowej tworzone przez nasz sklep. Dzięki temu możesz zakupić poszczególne produkty razem i zapłacić mniej. Same zestawy chemii domowej są również często propozycją tych środków, które najlepiej połączyć lub wzajemnie uzupełniać. Mogą też zainspirować do dalszych zakupów lub wypróbowania danych środków po pierwszych testach z zakupionego wcześniej zestawu. Obecnie w ofercie zestawowej znajdują się głównie środki czystości i odświeżacze, choć oczywiście mamy w planach stałe poszerzanie naszej oferty o nowe, przygotowane specjalnie dla naszych klientów zbiory produktów.

Zestaw chemii domowej - oferta

Proponujemy zestawy chemii domowej, opierające się na proszkach do prania, tabletkach do zmywarki, płynach do płukaniapłynach do mycia naczyńkapsułkach do prania, kostek do WC, środkach dezynfekcji oraz zestawach dla dzieci czy też kulach do kąpielikosmetykach dla dorosłych. W przyszłości pojawi się zdecydowanie więcej propozycji, które również dopasujemy tak, aby jak najlepiej się uzupełniały i potrafiły zaskoczyć. Wszystkie z produktów są zdecydowanie skuteczne i atrakcyjne cenowo, o co zawsze dbamy, tworząc nasz sklep.

Oprócz typu produktów, warto wspomnieć o dostępnych markach, z których składają się zestawy. W ich skład wchodzi marka Der Waschkönig, WC MeisterWeichspulerWaschPulver, WäscheMeister, Herr Klee, PersilGlanzMeister, Buzzy, SoftlanKuschelweich, Cif, Astonish, Felce Azzurra i inne. Możemy zapewnić, że każda z tych marek jest niezwykle ceniona i jest przedstawicielem chemii europejskiej, np. takiej jak chemia niemiecka. Istnieją też zestawy łączące różne marki, odnoszące się do jednego przeznaczenia, np. czyszczenia naczyń.

Skorzystaj z naszych autorskich propozycji i ciesz się znakomitymi zestawami w dobrych cenach - zestaw chemii domowej - to się opłaca!

Zestawy

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.