Lista produktów producenta: Cif

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Cif - środki czystości do domu


Produkty Cif to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji środków czystości przeznaczonych dla toalet czy kuchni. Marka stworzona przez Unilever, holendersko-brytyjską korporację, tworzącą setki produktów z różnych branż sprzedawanych na całym świecie. Od 1930 roku, po fuzji dwóch innych firm, konglomerat prowadzi ekspansję na ogólnoświatowe rynki, dzięki czemu posiada fabryki na każdym kontynencie i dziesiątki ośrodków badawczych.


Cif - produkty dla Ciebie


Sprzedawane w naszym sklepie produkty Cif, takie jak mleczka czyszczące, sprayepłyny do podłóg lub odtłuszczacze są świetnym i nowoczesnym rozwiązaniem chemii gospodarczej. Poprzez ciągłe badania i wprowadzanie nowych formuł na rynek, Cif środki czystości utrzymuje na najwyższym poziomie skuteczności. Bez wątpienia najpopularniejsze są mleczka Cif, które pokochały gospodynie domowe na całym świecie. Mimo znakomitych właściwości czyszczących, produkty Cif nie podrażniają bardzo skóry i wystarczają na długo.


Wybierz Cif, produkty do sprzątania!


Cif to marka, która jest bardzo popularna. Skuteczność środków czyszczących potwierdza wiele konsumentów! Jakość i wydajność marki Cif idą w parze z ceną produktów. Nie zwlekaj i wybeirz wysokiej jakości Cif srodki czystości!

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.