Odplamiacze i wybielacze

Odplamiacze i wybielacze

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 produktów

Wybierz swój ulubiony odplamiacz i wybielacz do prania!

Niektórych plam zwykłe detergenty piorące (proszki do prania bądź żele do prania) nie są w stanie wywabić. Wynika to najczęściej z tego, co było przyczyną plamy. Niektóre barwniki występujące w żywności są na tyle silne, że zwykłe pranie nie jest w stanie się ich pozbyć. Właśnie wtedy sięga się po odplamiacz bądź wybielacz do prania, zależnie od typu tkaniny. Odplamiacze do prania są przeznaczone do tkanin kolorowych. W swoim składzie posiadają czynniki aktywne, które oddziałują na ciężką do usunięcia plamę i wywabiają ją. Wybielacze do prania natomiast, oprócz wywabienia samej plamy, usuwają również pozostałości po niej, które są charakterystyczne dla tkanin białych. W ten sposób można pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Wybielacz i odplamiacz w innej roli

Tkaniny ubrań jednak nie są jedynymi, które będą czasem potrzebowały silnego detergentu do usunięcia plamy. Zabrudzenia po winie bądź innej ciężko usuwalnej substancji mogą pojawić się również na wykładzinach bądź tapicerkach. Ważnym jest jednak, by detergent z którego będziemy korzystać, był przystosowany do danego powierzchni. W przeciwnym wypadku możemy bardziej ją zniszczyć, niż jej pomóc. Nasza oferta składa się zarówno z odplamiaczy i wybielaczy, których używa się do prania, jak i tych, których użyć możemy podczas naszego domowego sprzątania.

Odplamiacze i wybielacze z Niemiec

Nasz sklep oferuje wybielacze, a także odplamiacze z Niemiec. Niemieckie formuły detergentów chemii gospodarczej charakteryzują się większym stężeniem koncentratu, który pozwala wywabić plamy. Pozwala to na usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, nie niszcząc przy tym tkaniny. Oferujemy produkty niemieckich marek takich jak Der Waschkönig czy też Dr Beckmann, ale również tych spoza Niemiec jak Astonish, aby każdy Klient mógł opuścić nasz sklep usatysfakcjonowany.

Odplamiacze i wybielacze

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.