Odplamiacze i wybielacze

Odplamiacze i wybielacze

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów

Wybierz swój ulubiony odplamiacz i wybielacz do prania!

Niektórych plam zwykłe detergenty piorące (proszki do prania, kapsułki bądź żele do prania) nie są w stanie wywabić. Wynika to najczęściej z tego, co było przyczyną plamy. Niektóre barwniki występujące w żywności są na tyle silne, że zwykłe pranie nie jest w stanie się ich pozbyć. Właśnie wtedy sięga się po odplamiacz bądź wybielacz do prania. Odplamiacze do prania są przeznaczone do tkanin kolorowych. W swoim składzie posiadają czynniki aktywne, które oddziałują na ciężką do usunięcia plamę i wywabiają ją. Wybielacze natomiast, oprócz wywabienia samej plamy, usuwają również pozostałości po niej i nadają śnieżną biel. W ten sposób można pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Odplamiacz do prania - dlaczego warto?

Jeżeli mimo wielokrotnych prób prania w proszkach czy żelach plamy na Twoim tkaninach pozostają bez zmian, najwyższa pora, by skorzystać z odplamiacza. Ten specjalistyczny środek sprawi, że po zanieczyszczeniach na Twoich ubraniach nie będzie śladu! Odplamiacze dostępne w naszym asortymencie występują w różnych formułach, dzięki czemu wybranie odpowiedniego detergentu stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Nasz sklep oferuje zarówno odplamiacze w sprayu, które są najlepsze w przypadku stosowania miejscowego. Odplamiacze w sprayu usuwają wszystkie rodzaje plam i są niezwykle wygodne. Odplamiacze w formie proszku to natomiast detergent, który możesz dodać do prania. 

Wybielacz i odplamiacz w innej roli

Tkaniny ubrań jednak nie są jedynymi, które będą czasem potrzebowały silnego detergentu do usunięcia plamy. Zabrudzenia po winie bądź innej ciężko usuwalnej substancji mogą pojawić się również na wykładzinach bądź tapicerkach. Ważnym jest jednak, by detergent, z którego będziemy korzystać, był przystosowany do danego powierzchni. W przeciwnym wypadku możemy bardziej ją zniszczyć niż jej pomóc. Nasza oferta składa się zarówno z odplamiaczy i wybielaczy, których używa się do prania, jak i tych, których użyć możemy podczas naszego domowego sprzątania.

Odplamiacze i wybielacze z Niemiec

Nasz sklep oferuje wybielacze, a także odplamiacze z Niemiec. Niemieckie formuły detergentów chemii gospodarczej charakteryzują się większym stężeniem koncentratu, który pozwala wywabić plamy. Pozwala to na usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, nie niszcząc przy tym tkaniny. Oferujemy produkty niemieckich marek takich jak AceDer Waschkönig, Dr Beckmann, czy też Sil i Heitmann ale również tych spoza Niemiec jak Astonishaby każdy Klient mógł opuścić nasz sklep usatysfakcjonowany.

Wybielacz do prania - który z nich wybrać?

Z pewnością zastanawiasz się, który wybielacz najlepiej sprawdzi się do Twojego prania. W asortymencie sklepów dostępne są zarówno wybielacze tlenowe, jak i chlorowe. Wybielacz tlenowy zawiera w swoim składzie wodę utlenioną i wchodzi w reakcję chemiczną podczas kontaktu z wodą, dzięki czemu uwalnia się tlen, przyczyniający się do wybielenia Twoich ubrań. Wybielacz chlorowy natomiast zawiera związki chloru. Jeśli zamierzasz wybielać tkaniny niezwykle delikatne - postaw na wybielacz tlenowy, który znajdziesz w naszym asortymencie! Sprawdź także chusteczki wyłapujące kolor!

Odplamiacze i wybielacze

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.