Lista produktów producenta: Lenor

Pokazuje 1 - 1 z 1produktu
 • Lenor Koncentrat do tkanin Tocco Di Purez 650 ml 26 prań
  Chwilowo niedostępny
  Lenor Koncentrat do tkanin Tocco Di Purez 650 ml 26 prań
  8001090026774

  Innowacyjna formuła skoncentrowanego płynu do płukania to gwarancja długotrwałej świeżości ubrań. Produkt działa pozytywnie na tkaniny - sprawia, że odzyskują swoją naturalną miękkość, mniej się elektryzują i łatwiej prasują. Lenor koncentrat chroni materiały przed mechaceniem i rozciąganiem. Nadaje im piękny zapach.

  7,99 zł
  3 Ocena

Lenor - produkty do prania


Lenor to marka pochodząca od Procter & Gamble należy do liderów wśród producentów chemii gospodarczej. Lenor znany jest z płynów do płukania ubrań i tkanin, które nie tylko świetnie zmiękczają ubrania i nadają im puszystość, ale również pozostawiają delikatne zapachy, przywołujące na myśl wszystko to, co może kojarzyć się z domem, bezpieczeństwem i szczęściem.

Wszystkie produkty Lenor posiadają skład i pochodzą z fabryk produkujących te środki na rynek zachodni. To gwarantuje lepszą jakość produktu takiego jak płyn Lenor, czy innych propozycji i pozwala na uzyskanie również większej wydajności. Dzięki tej ostatniej z wymienionych zalet, chemia gospodarcza od tego producenta wystarczy na dłużej.


Lenor - oferta


Lenor produkty w ofercie sklepu eurochemia.com to przede wszystkim płyny i koncentraty do płukania tkanin, oraz kapsułki do praniaSą one znakomitym rozwiązaniem, pozwalającym uzyskać pełną czystość i świeżość ubrań na co dzień.

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.