Płyny do podłóg

Płyny do podłóg

Jest 33 produktów.
Pokazuje 1 - 33 z 33 produktów

Szeroki wybór płynów do podłóg

Podłogi w mieszkaniu wymagają regularnego czyszczenia oraz specjalistycznej pielęgnacji w zależności od jej rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne płyny do mycia podłóg, te przeznaczone do płytek, specjalnie zaprojektowane do konserwacji parkietów. Wszystko, czego Ci potrzeba do mycia podłóg, znajdziesz t...

Szeroki wybór płynów do podłóg

Podłogi w mieszkaniu wymagają regularnego czyszczenia oraz specjalistycznej pielęgnacji w zależności od jej rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne płyny do mycia podłóg, te przeznaczone do płytek, specjalnie zaprojektowane do konserwacji parkietów. Wszystko, czego Ci potrzeba do mycia podłóg, znajdziesz tutaj. Oferujemy szeroki wybór w niskich cenach. Liczy się dla Ciebie jakość połączona z wydajnością? A może liczysz na bardziej ekonomiczne rozwiązanie? Dzięki szerokiej gamie wyboru każdy znajdzie coś w naszym internetowym sklepie dla siebie. Oprócz płynów do mycia podłóg możesz u nas zaopatrzyć się w płyny do szybściereczki i gąbki oraz m. in. chusteczki czyszczące. Wszystko, czego Ci trzeba w jednym miejscu.

Twoja podłoga potrzebuje dodatkowej ochrony? Nie ma problemu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno uniwersalne płyny do mycia podłóg, jak i takie, które pomogą Ci choćby z drewnianymi powierzchniami. Skuteczność detergentu połączona z kwiatowym zapachem będzie dobrym odświeżeniem dla każdego typu podłogi. Nasza oferta stale się powiększa o nowe produkty, a my staramy się, by każdy klient mógł opuścić nasz sklep zadowolony.

Płyny do mycia podłóg z Niemiec i nie tylko

Chemia niemiecka znana jest ze swojej skuteczności oraz wydajności. Skąd się to bierze? Formuła niemieckich środków czystości opiera się na zwiększonej ilości koncentratu, dzięki czemu lepiej radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami, przy tej samej ilości detergentu. Posiadamy płyny do mycia podłóg niemieckich marek takich jak Gut & Gunstig oraz Herr Klee, natomiast jeżeli interesuje Cię chemia włoska, możemy zaoferować płyny marek Felce Azzurra oraz Spic&Span. Poszukujesz najlepszego płynu do mycia podłóg? U nas go znajdziesz!

Mniej
Więcej

Płyny do podłóg

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.