Produkty felce azzurra

Kosmetyki


Przedstawiamy Ci linię kosmetyków do pielęgnacji Twojego ciała, które stworzone zostały na bazie przeszło stu kompozycji zapachowych przez włoski dom perfumeryjny Paglieri. Starannie dobrane składniki są gwarancją niesamowitych doznań podczas kąpieli oraz codziennej pielęgnacji ciała. Wypróbuj bogatą ofertę Felce Azzurra i zakochaj się we włoskim stylu.

Sprawdź!
Felce azzurra do podłóg

Środki do sprzątania


Twój dom, tak jak Twoje ciało, zasługuje na pielęgnację. Unikalne kompozycje zapachowe włoskich środków do sprzątania Felce Azzurra sprawią, że poczujesz się w nim jak w najlepszej włoskiej perfumerii. Czysty i pachnący dom – to kwintesencja tego czym charakteryzują się produkty marki. Przekonaj się sama.

Sprawdź
Felce azzurra do podłóg

Środki do prania


Unikalne, niespotykane kompozycje zapachowe marki Felce Azzurra, występujące do niedawna tylko w perfumach, dostępne są dziś również w formie płynów do prania i płukania. Twoje ubrania otulone nutą włoskich perfum sprawią, że poczujesz się wyjątkowo pięknie. Wybierz swój ulubiony zapach, którym będą od dziś pachniały Twoje ubrania.

Sprawdź

Linia BIO


Kosmetyki Felce Azzurra BIO są bezpieczne i delikatne dla Twojego ciała i środowiska naturalnego. W 98,8% stworzone z naturalnych składników. Testowane dermatologicznie, nie zawierają GMO oraz składników szkodliwych dla Twojego zdrowia i środowiska naturalnego.

Felce azzurra bio
  • Testowane dermatologicznie Produkty Felce Azzurra BIO zostały przetestowane dermatologicznie, dzięki czemu są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.
  • Naturalne składniki Aż 98,8% składników jest pochodzenia naturalnego. W Felce Azzurra BIO nie zaiwerają: Sles, SLS, Wazeliny, Akrylanu, Silikonów, Sztucznych barwników, Lakoholu czy też EDTA.
  • Certyfikowane produkty
    Certyfikat COSMOS ORGANIC gwarantuje najwyższą jakość produktów.
  • Bez GMO Składniki produktów nie zostały poddane modyfikacjom genetycznym.
  • Bez niklu, chromu, kobaltu Produkty BIO zostały przetestowane na nikiel, chrom i kobalt, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznej.
  • Recykling Opakowania produktów Felce Azzurra BIO wykonano z materiałów podlegających w 100% recyklingowi.
Sprawdź

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.