Kostki do spłuczki

Kostki do spłuczki

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

Szeroki wybór kostek do spłuczki

Kostki do spłuczki pozwalają na utrzymanie stanu wody w muszli oraz jej zbiornika w odpowiednim stanie higienicznym. Nadają wodzie ładny zapach, zapobiegają powstawaniu w zbiorniku kamienia oraz groźnych dla zdrowia osadów w postaci grzybów lub też bakterii, oraz zwiększają ogólny poziom czystości muszli klozetowej. Zaraz obok żelu do WC i kostki do WC, jest to podstawowy detergent pozwalający utrzymać naszą toaletę w odpowiednich warunkach. Kostki do WC są tanie, starczają na długo i zapewniają właściwą barierę ochronną naszej toalecie.

Kostki barwiące do spłuczki - dodatkowa ochrona

Poszukujesz kostki do spłuczki w niskiej cenie, ale takiej która przy okazji zapewni Ci najwyższy poziom higieny? Dobrze trafiłeś. Nasz internetowy sklep oferuje detergenty najwyższej jakości, które Tobie nie tylko pozbyć się z toalety bakterii, kamienia oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale również pozwoli utrzymać ją w tym stanie przez długi czas. Kostki do spłuczki w naszej ofercie to produkty starannie przetestowane. Odświeżają muszlę i zapewniają jej oczyszczenie w najtrudniej dostępnych miejscach. Dzięki swojej aktywnej formule utrzymują one muszlę klozetową w najwyższym standardzie higieny.

Kostki do spłuczki z Niemiec

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w kostki do spłuczki niemieckiej marki WC MeisterChemię niemiecką ceni się ze względu na jej zwiększoną skuteczność oraz wydajność. Nie inaczej jest w przypadku kostek do spłuczki. Posiadają one zwiększoną ilość koncentratu, dzięki czemu ich substancja aktywna jest jeszcze efektywniejsza. Pozwala to na utrzymanie muszli w świetnym stanie przez długi czas, utrzymując przy tym standardy zdrowia i higieny. Kostki do spłuczki jakie oferujemy to najlepszy wybór dla Ciebie oraz Twojej toalety.

Kostki do spłuczki

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.