Lista produktów producenta: Freeze Breeze

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Freeze Breeze - perełki zapachowe do prania


Freeze Breeze poochodzi i produkuje swoje produkty w Wielkiej Brytanii. Perełki zapachowe do prania to wynalazek, który wystarczy wrzucić do bębna pralki, a one podczas prania wypuszczą ukryte w sobie substancje zapachowe. Perełki Freeze Breeze wnikają w tkaninę i są na tyle wydajne i wyraziste, że potrafią utrzymać się przez nawet 14 tygodni.

Oczywiście wszystkie ze środków Freeze Breeze należą do kategorii chemii bezpiecznej dla zdrowia. Freeze Breeze zapewnia, że wszystkie produkty zostały przebadane alergologicznie. Dlatego jeśli potrzebujesz świeżego, kwiatowego zapachu, który będzie towarzyszył Ci przez tak długi czas na ubraniu, to zdecydowanie warto wypróbować produkty Freeze Breeze.

Freeze Breeze - oferta


eurochemia.com posiadamy trzy dominujące linie zapachowe od tego producenta zaliczającego się do twórców chemii angielskiej. Perełki zapachowe, takie jak White Flower, Floral i Exlclusive Fragrance znajdziesz w atrakcyjnych cenach. Warto obserwować tę kategorię, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami od Freeze Breeze. Odśwież swoje pranie na bardzo długo!

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.