Kostki do WC

Kostki do WC

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów

Kostki do WC - szeroki wybór skutecznych detergentów

Kostki do WC pomagają utrzymywać odpowiedni stan muszli klozetowej. Zawieszone na niej zapobiegają powstawaniu kamienia i innego typu osadów. W ten sposób zapewniamy swojej muszli najwyższą higienę. Kostki do WC są produktem, który skutecznie chroni naszą toaletę przez bakteriami. W muszli z zawieszoną odpowiednią kostką do WC powstaje o wiele mniej skupisk bakterii, dzięki czemu możemy cieszyć się czystą toaletą na dłużej. Kostki do WC najlepiej działają w toaletach, które wcześniej zostały przemyte odpowiednim środkiem, zazwyczaj w postaci żelu do WC. Dla najbardziej wymagających zalecane jest również użycie kostki do spłuczki.

Kostki do WC - świeżość i higiena w Twojej toalecie!

Kostki do WC to produkt, który zapewni Twojej łazience nie tylko czystość i bezpieczeństwo, ale także świeżość. Obecnie kostki do WC występują w wielu wariantach zapachowych, dzięki czemu są to produkty dopasowane do potrzeb klientów. Dzięki zastosowaniu kostki do WC, świeżość w Twojej toalecie będzie zapewniana przy każdym spłukaniu, podczas którego woda będzie stopniowo rozpuszczała kostkę znajdującą się w zawieszce, jednocześnie powodując uwalnianie substancji aktywnych. Kostki do WC to zatem produkt niezwykle wygodny, a jedyna nasza rola ogranicza się do wymienienia wkładu znajdującego się w środku zawieszki. Warto sprawdzić także naszą ofertę udorżniaczy do rur i środków odkamieniających.

Kostki do WC - zawieszki do WC z Niemiec

Chemia niemiecka jest najpopularniejszą chemią zagraniczną w Polsce. Pozycję taką zdobyła dzięki niezwykle skutecznej formule opartej na zwiększonej ilości koncentratu substancji aktywnej, dzięki czemu zwielokrotniono zarówno wydajność jak i skuteczność detergentów chemii niemieckiej, w tym również kostek do WC. W naszej ofercie można znaleźć artykuły znanej niemieckiej marki WC Meister, której linia została zaprojektowana specjalnie do toalet. W naszej ofercie dostępne są także kostki do WC od AceDomestos lub Duck.

Kostki do WC

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.