Kostki do WC

Kostki do WC

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów

Kostki do WC w szerokiej gamie wyboru

Kostki do WC pomagają utrzymywać odpowiedni stan muszli klozetowej. Zawieszone na niej zapobiegają powstawaniu kamienia i innego typu osadów. W ten sposób zapewniamy swojej muszli najwyższy stan higieny. Kostki do WC są naturalną barierą ochronną przez bakteriami. W muszli z zawieszoną odpowiednią kostką do WC powstaje o wiele mniej skupisk bakteryjnych, dzięki czemu możemy cieszyć się czystą muszlą na dłużej. Kostki do WC najlepiej działają w toaletach, które wcześniej zostały przemyte odpowiednim środkiem, zazwyczaj w postaci żelu do WC. Dla najbardziej wymagających zalecane jest również użycie kostki do spłuczki.

Zawieszki do toalety - kostki do WC chroniące przed bakteriami

W naszej ofercie znaleźć można bogaty wachlarz kostek do WC, w którym każde może znaleźć coś dla siebie. Warto zauważyć, że każda z oferowanych przez nas kostek do WC to nie tylko bariera ochronna przed bakteriami, kamieniem i innego rodzaju osadami, ale również nadaje muszli przyjemny zapach, a niektóre modele dodatkowo zabarwiają wodę. W naszym sklepie możesz znaleźć wszystko, czego Ci trzeba. Każda kostka do WC to produkt wysokiej jakości, który na na długo zapewni ochronę Twojej toalecie.

Kostki do WC - zawieszki do WC z Niemiec

Chemia niemiecka jest najpopularniejszą w Polsce. Pozycję taką zdobyła dzięki niezwykle skutecznej formule opartej na zwiększonej ilości koncentratu substancji aktywnej, dzięki czemu zwielokrotniono zarówno wydajność jak i skuteczność detergentów, w tym również kostek do WC. W naszej ofercie można znaleźć produkty znanej niemieckiej marki WC Meister, której linia produktów została właśnie zaprojektowana specjalnie do toalet. Poszukujesz wysokiej jakości w niskiej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych cen produktów.

Kostki do WC

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.