Żele do WC

Żele do WC

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Żele do WC o skutecznym działaniu

Żele do WC pozwalają utrzymać muszlę klozetową w odpowiednim stanie higienicznym. Specyficzna formuła, którą mają żele do WC sprawia, że świetnie radzą one sobie z różnego typu zabrudzeniami i bakteriami powstałymi w wyniku używania WC. Żele do WC pozbywają się nie tylko różnego typu osadów z muszli oraz zabrudzeń, ale również tworzą odpowiednią warstwę ochronną, która będzie służyła jako osłona przed powrotem tych osadów oraz powstawaniem skupisk bakterii. Żele do WC to detergenty silne i często szkodliwe dla człowieka, stąd używając ich powinno zachować się odpowiednie środki ostrożności w postaci rękawic.

Kamień w łazience? Kup żele do WC!

Skuteczne żele do WC zminimalizują ryzyko powstawania osadów. Istotne jest, by wybierać produkty, które mają skuteczne substancje aktywne. Dzięki zastosowaniu żelu dokładne wyczyszczenie toalety będzie zdecydowanie szybsze. Warto zastosować środki odkamieniające. Jeżeli chcemy zadbać o idealną czystość naszej toalety warto postawić także na chusteczki czyszczące, specjalnie przystosowane do powierzchni takich, jak armatura łazienkowa. Dodatkowo żele do WC stają się obecnie coraz lepiej dopasowane do potrzeb klienta. Środki te współcześnie występują w kilku zróżnicowanych wariantach zapachowych, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać produkt, który odpowiada jego wymaganiom. 

Skuteczne i wydajne żele do WC

W naszej ofercie znajdą Państwo żele do WC o przetestowanym, skutecznym działaniu, które spotkały się z uznaniem wielu klientów. Utrzymywanie muszli klozetowej w odpowiednim stanie to zadanie, z którym musimy się zmierzyć. Najlepiej wykorzystać do tego skuteczne i wydajne żele do WC oraz  kostki do WC i/lub kostki do spłuczki. Dzięki odpowiedniemu kształtowi żele do WC są w stanie dostać się do najtrudniej dostępnych zakamarków i pozbyć się stamtąd bakterii i zabrudzeń. Nasza oferta to także środki udrażniające do rur.

Niemiecka chemia do WC

Niemiecka chemia to zdecydowanie faworyt, jeśli chodzi o skuteczność. Niemieckie detergenty zawdzięczają to swojej formule opartej o zwiększoną ilość koncentratu. Dzięki temu są o wiele efektywniejsze w swoim działaniu, nie tracąc przy tym na wydajności. Chemia niemiecka znana jest z tego, że wystarczy niewielka jej ilość, by była niezwykle skuteczna. Niemieckie żele do WC również należą do jednych z najskuteczniejszych. W naszej ofercie znaleźć można produkty marki WC Meister i Herr Klee. Linia tych artykułów to właśnie specjalistyczne środki do muszli, które pozwalają zachować jej czystość przez wiele dni po zastosowaniu żelu do WC. W naszej ofercie dostępne są także żele do WC marki DomestosDuck oraz Ace.

Żele do WC

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.