Środki do łazienki

Środki do łazienki

Jest 34 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 34 produktów

Środki do czyszczenia łazienki i WC

Łazienka oraz toaleta to pomieszczenia, które są najbardziej narażone na stanie się skupiskiem bakterii, jeżeli nie będą utrzymywane w odpowiednich warunkach higienicznych. Odpowiednie środki do czyszczenia łazienki i środki do WC mają za zadanie nie tylko utrzymać w pomieszczeniu czystość, ale również zapobiec mnożeniu się bakterii, które potrafią sobie upodobać warunki łazienkowe czy też toaletowe. Skuteczny środek do czyszczenia łazienki to tak naprawdę nie tylko detergent usuwający kamień i brud, ale również skuteczny środek zabijający bakterie. Stąd wiele ze środków chemii gospodarczej stosowanych w tych pomieszczeniach mają charakter żrących bądź wysoce szkodliwych dla zdrowia człowieka - ponieważ muszą być w stanie zapobiec powstawaniu skupisk bakterii.

Środki do WC

Środki do czyszczenia łazienki oraz środki do WC mają różne formy. Przy myciu muszli korzystać będziemy z żelów do WC, żeby zachować jej stan higieniczny zastosujemy odpowiednie kostki do WC lub kostki do spłuczki, jeżeli zaś mamy problem z rurami, sięgnąć należy po środki udrażniające. Regularne czyszczenie muszli klozetowej wraz z innymi elementami w łazience będzie gwarancją tego, że bakterie się nie rozmnożą. Jeśli natomiast nie będziemy odpowiednio często dbać o higienę w naszej łazience z pomocą środków do czyszczenia łazienki, okazać się może, że zastaniemy w pomieszczeniu kamień, pleśń oraz innego rodzaju naleciałości pełne bakterii. Stąd należy o stan czystości w łazienkach dbać i stale go utrzymywać na możliwie najwyższym poziomie.

Niemiecka jakość środków do WC

Jeżeli zależy nam na jak najwyższej efektywności naszych działań, warto sięgnąć po chemię niemiecką, która charakteryzuje się wysokim stężeniem koncentratu, który jest środkiem aktywnym, odpowiedzialnym za utrzymanie czystości. Dzięki swojej formule niemieckie środki do czyszczenia łazienki sprawdzają się najlepiej i uznawane są za najlepsze na rynku. Nasza oferta bogata jest w środki do wc niemieckich producentów takich jak Herr KleeGut & Gunstig czy też WC Meister, ale posiadamy również alternatywy w postaci marek takich jak Cif czy też Astonish, które ceni sobie również wielu klientów.

Środki do łazienki

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.