Lista produktów producenta: Dove

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Dove - kosmetyki


Dove to marka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Słynna kostka nawilżająca skórę spowodowała, że sama marka stała się popularna i pożądana na całym świecie. Same kosmetyki Dove są sprzedawane na rynku od 1957 roku, a w Polsce od 1993 roku. Kilkanaście lat temu marka przejęta została przez międzynarodowy koncern Unilever.

Dawniej mydło Dove było na tyle jakościowe, że przemywano nim rannych, amerykańskich żołnierzy i przeznaczano je jako główny środek czystości na froncie. Dove stworzył wiele ikonicznych kampanii reklamowych, z czego ciesząca się największym powodzeniem brzmiała „Dove go fresh".

Dove - produkty


W ofercie eurochemia.com znajdują się Dove kosmetyki: żele pod prysznic, mydła w płyniepłyny do kąpieli i dezodoranty. Choć na rynku istnieje jeszcze więcej produktów Dove, to sama oferta jest stale aktualizowana o nowe propozycje.

Same środki pochodzące od tego angielskiego producenta od zawsze charakteryzują się miękką, delikatną formułą, mającą zdecydowanie dobry wpływ na skórę. Przede wszystkim nawilża ją i poprawia jej odcień, a także oczyszcza, zapobiegając niepożądanym zmianom skórnym. 


Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.