Kapsułki do prania

Kapsułki do prania

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów

Kapsułki do prania - kilka formuł w jednej

Kapsułki do prania to produkty dostępne na rynku detergentów od dość niedawna, przynajmniej w porównaniu do proszków do prania. Jest nowe rozwiązanie, które pozwala połączyć zastosowanie kulki środków chemii gospodarczej w jednym, a dokładniej mówiąc w jednej, niewielkiej kapsułce. Pozwala to na oszczęd...

Kapsułki do prania - kilka formuł w jednej

Kapsułki do prania to produkty dostępne na rynku detergentów od dość niedawna, przynajmniej w porównaniu do proszków do prania. Jest nowe rozwiązanie, które pozwala połączyć zastosowanie kulki środków chemii gospodarczej w jednym, a dokładniej mówiąc w jednej, niewielkiej kapsułce. Pozwala to na oszczędność w postaci zmniejszenia ilości potrzebnej nam w domu chemii. Wszystkie środki piorące można skonsolidować do jednej kapsułki do prania, która może wszystkim się zająć.  Produkt łączy w sobie zarówno środek piorący, płyn do płukania oraz środek ułatwiający usuwanie ciężkich zabrudzeń. Posiadaja już odmierzone ilości detergentów, dzięki czemu nie musimy martwić się odmierzaniem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas.

Kapsułki do prania to nie tylko oszczędność, ale również maksymalizacja wydajności i skuteczności. Połączenie ze sobą formuł kilku środków czyszczących zapewnia maksymalizację jakości wykonywanego prania. Takie kapsułki najczęściej to nie tylko dobrze wyprane i ładne pachnące pranie, ale również wydłużenie żywotności Twojej pralki oraz wywabienie najbardziej uciążliwych plam i zadbanie o kolor ubrań. Produkt można zakupić zarówno w wersji uniwersalnej, jak i takich, które przeznaczone są do konkretnych tkanin, np. czarnych lub białych. Takie kapsułki do tkanin białych będą sprawdzały się nawet lepiej, niż zwykły proszek do białych ubrań.

Niemiecka jakość kapsułek do prania

Niemiecka chemia okazuje się być najskuteczniejsza również i w tym przypadku. Niemieccy producenci zajmujący się produkcją środków piorących, w tym kapsułek do prania, są cenieni za najwyższą jakość i skuteczność swoich produktów. Wynika to ze zwiększonej ilości koncentratu, który z kolei zapewnia jak najlepsze efekty prania, nie niszcząc przy tym tkanin. W naszej ofercie można znaleźć kapsułki do prania niemieckiego producenta Der Waschkönig, oraz innych marek jak Ariel czy Lenor. Kapsułki te to produkty o najwyższej jakości i świetny zastępnik standardowych środków piorących.

Mniej
Więcej

Kapsułki do prania

Filtruj według:

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.