Mr Ziggi - ekologiczne środki piorące
Mr. ZIGGI zwalcza roztocza

Już w 40°C !

Wszechobecne roztocza kurzu domowego są jednym z głównych czynników wywołujących alergie, choroby skórne, a nawet choroby układu oddechowego w tym astmę oskrzelową. Szacuje się, że w Polsce 40% społeczeństwa cierpi na alergię. Proszek Mr. ZIGGI już w 40ºC ma działanie roztoczobójcze i wspomaga w walce z alergenami. Dezynfekcja tkanin w 40ºC jest w 100% skuteczna i bezpieczna dla materiałów.

Mr Ziggi - działa bakteriobójczo

Pozbądź się bakterii!

Mr. ZIGGI jest jedynym monoproduktem piorącym na rynku, który ma tego typu właściwości dezynfekcyjne. Aby pozbyć się bakterii i grzybów, nie trzeba już dodawać do prania środków chemicznych, ani wyparzać prania w wysokiej temperaturze. Ubrania i pościel będą miały naturalny zapach pozbawiony chemicznych naleciałości. Produkty Mr. ZIGGI zostały zaakceptowane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Środki czystości Mr Ziggi są proekologiczne

Dbaj o środowisko!

Fosforany i zeolity często występują w zwykłych detergentach jako środki zmiękczające wodę. Fosforany zaburzają ekosystem rzek i jezior przyczyniając się do rozwoju glonów, sprawia to, że w wodzie brakuje tlenu i inne organizmy zaczynają wymierać. Zeolity miały być zastępstwem dla fosforanów, ale z biegiem lat okazało się, że tworzą osady na dnie rzek i jezior doprowadzając do ich zabetonowania i wymierania.

Proszki do prania Mr. Ziggi są hipoalergiczne

0% ALERGENÓW

Proszek Mr. ZIGGI jest nie tylko bardzo skuteczny, ale również pozostaje delikatny dla skóry i nie powoduje podrażnień. Testy dermatologiczne potwierdzają, że proszek Mr. ZIGGI nie zawiera żadnych alerganów mogących powodować uczulenia. Dodatkowo nie zawiera silnych substancji zapachowych mogących oddziaływać na drogi oddechowe. Daje to poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Zygmunt Chajzer poleca Mr. Ziggi
Mr. Ziggi - sposób na Twoje pranie
Proszek do prania Mr. ZIGGI color 500g
Color 500 g
Kup teraz!
Proszek do prania Mr. ZIGGI white 500g
White 500 g

Kup teraz!

Żel do prania Mr. ZIGGI color
Płyn Color 1,5 L

Kup teraz!

Proszek do prania Mr. ZIGGI color 2,5kg
Color 2,5 kg

Kup teraz!

Proszek do prania Mr. ZIGGI white 2,5kg
White 2,5 kg

Kup teraz!

Płyn do prania Mr. ZIGGI White 1,5L
Płyn White 1,5 L

Kup teraz!

Proszek do prania Mr. ZIGGI color 5kg
Color 5 kg

Kup teraz!

Proszek do prania Mr. ZIGGI white 5kg
White 5 kg

Kup teraz!

"Rynek środków piorących się zmienia. Klienci są coraz bardziej świadomi. Oczekują nie tylko skutecznego prania, ale również tego, że środek piorący nie szkodzi ich zdrowiu, zwalcza czynniki mogące wywoływać negatywne skutki, np. alergie. Coraz częściej są świadomi szkodliwych skutków stosowania domowych środków dla środowiska naturalnego."

Zygmunt Chajzer

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.