Lista produktów producenta: Xpel

Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Xpel - kosmetyki brytyjskie
Xpel to firma, która od 20 lat produkuje kosmetyki o wysokiej jakości oraz niskiej cenie, dlatego jest ona przystępna dla każdego. Marka Xpel posiada linię kosmetyków z naturalnym olejem konpnym, które jest źródłem kwsów Omega 3, Omega 6 i wielu witamin E, B1 i B2.


Odżywcze działanie kosmetyków Xpel
Witaminy i kwasy zawarte w olejku konpnym stosowanym w kosmetykach Xpel, wpływają pozytywnie na skórę i włosy. Jak?


  • Witamina B1 i B2 - sprawia, że skóra jest miękka i nie pozostaje tłusta.  • Witamina E - działa antyoksydacyjne, czyli zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu przeciwdziała starzeniu się skóry. Pozwala zachowąc równowagę w nawilżeniu skóry.

  • Kwasy Omega 3 i 6 - pomagają w zachowaniu równowagi komókowej. Odżywiają je i wspomagają procesy w nich zachodzące, dlatego skóra staje się delikatna, świeża i nawilżona.
Xpel i linie produktów
Xpel produkuje jakościowe kosmetyki do rąk,  szampony do włosów, pasty do zebówi kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W swoim składzie posiada olejek z konopi, ale również inne naturalne komponenty. Już niewielka ilość pozwala na umycie większego obszaru głowy czy ciała - sąbardzo wydajne. Skóra wchłania je bardzo szybko przez co efekt nawilżonej skóry jesteśmy w stanie zobaczyć od razu. Produkty Xpel nie posiadają parabenów, SLS, SLES czy PEG oraz petrolatum, barwników i olejów mineralnych, które negatywnie wpływają na kondycję naskórka.

Dodatkowo Xpel dba o bezpieczeństwo klientów i wszystkie prdukty przeszły badania dermatologiczne oraz testy na występowanie niklu. Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.