Lista produktów producenta: Domestos

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

Domestos - lider na rynku środków czystości


Marka Domestos powstała w 1929 roku w Wielkiej Brytanii. Jej twórcą był Wilf Handley, który z dystrybutora umieszczonego na rowerze sprzedawał płyn czyszcząco-dezynfekujący. W miarę wzrostu sprzedaży markę Domestos zaczęto pakować w duże szklane butle. W latach 50. XX wieku zmienił się sposób pakowania na bardziej poręczny z papierową etykietą oraz charakterystyczną czerwoną zakrętką,  której kształt nie uległ radykalnej zmianie do dziś.

Na początku lat 60. markę Domestos przejął Unilever, wprowadzając tym samym produkt pakowany w plastikową niebieską butelkę. Na przełomie lat 80. i 90. marka rozrosła się i obecnie oferuje szeroki asortyment płynów dezynfekujących opartych o działanie chloru lub kwasu podchloryn sodu.

Domestos do WC jest liderem na rynku środków czystości (22% udział w rynku), a w segmencie płynów do toalet opanował ponad połowę rynku (53% udział w rynku). Jest także liderem na rynku kostek toaletowych.

Domestos do WC - oferta


Żele do WC w ofercie eurochemia.com słyną z wyjątkowej skuteczności w zwalczaniu niebezpiecznych bakterii i wirusów, zapewniając bezpieczeństwo domownikom.

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.