Lista produktów producenta: Persil

Chemia gospodarcza w dobrej jakości i cenie? Oczywiście znajdziesz ją w eurochemia.com, gdzie swoje miejsce musiała też znaleźć ceniona marka Persil.

Więcej

Chemia gospodarcza w dobrej jakości i cenie? Oczywiście znajdziesz ją w eurochemia.com, gdzie swoje miejsce musiała też znaleźć ceniona marka Persil. Produkty spod tego znaku powstają za pośrednictwem niemieckiej firmy Henkel. Sam Persil był pierwszym proszkiem na świecie i powstał w 1907 roku. Do dzisiaj uważana jest za przedstawiciela segmentu premium z zakresu środków do prania i jego lidera.


Persil - właściwościPopularności marce, oprócz samego historycznego znaczenia, przyniosła skuteczność i wydajność, jaką oferuje. Za nieco większą cenę można otrzymać stosunkowo lepszy od konkurencji produkt, co dla niektórych jest kluczowym powodem, aby go używać na co dzień. Niemiecka chemia jest ceniona na świecie, dlatego w naszym sklepie sprowadzamy ją z niemieckich fabryk. Dzięki temu oferowany Persil jest jeszcze bardziej skoncentrowany i posiada skład korzystniejszy dla ubrań.


Persil - oferta


eurochemia.com można znaleźć charakterystyczne, kartonowe pudełka z niemieckim odpowiednikiem Persila. Są to proszki do prania, które można kupić pojedynczo lub w zestawach. Każdy z nich przeznaczony jest do innego typu ubrań, np. białych lub kolorowych. Pewnym jest, że każdy z nich wywiąże się ze swoich obowiązków, czyli skutecznego prania. Skorzystaj z tej możliwości i nie trać czasu na wizyty w sklepach stacjonarnych!

Mniej
Pokazuje 1 - 18 z 18 produktów

Kategorie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.