Rękawice

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1produktu

Uniwersalne rękawice do sprzątania

Bezpieczeństwo do podstawa, gdy mamy do czynienia ze szkodliwy substancjami, jakimi są detergenty. Co prawda środki czystości dziś rzadko są klasyfikowane do niebezpiecznych dla zdrowia w bezpośrednim kontakcie, jednak mimo to powinniśmy chronić się przed ich szkodliwym działaniem. Dzięki rękawicom do sprzątania jesteśmy w stanie osłonić wrażliwą skórę dłoni przez chemicznymi oraz mechanicznymi uszkodzeniami, które mogą powstać w wyniku intensywnego sprzątania bądź kontaktu z detergentem takim jak odtłuszczaczpłyn octowy bądź mleczko czyszczące. Rękawice gospodarcze pomagają nam w ten sposób uniknąć podrażnień, reakcji alergicznych bądź zadrapań. Bardzo ważnym jest, by dłonie były odpowiednio chronione, gdyż skóra w tym miejscu jest wyjątkowo narażona na negatywne działanie substancji chemicznych zawartych w środkach gospodarczych.

Wytrzymałe rękawice do sprzątania

Poszukujesz wygodnych i uniwersalnych rękawic do sprzątania? Znajdziesz je u nas! Tak dobieramy produkty do naszego asortymentu, aby nawet najbardziej wymagający Klient mógł znaleźć coś dla siebie. Ich skuteczność została potwierdzona nie tylko w wielu testach specjalistycznych, ale również przez opinie tysięcy zadowolonych Klientów. Rękawice gospodarcze oferowane przez nas sklep będą mogły służyć Ci przez długi okres. Są wyjątkowo wygodne oraz wytrzymałe, dzięki czemu są świetną ochroną dla Twoich dłoni.

Rękawice gospodarcze z Polski

Chemia polska cieszy się bardzo dużym uznaniem. Zawsze dobrze jest wspierać krajowego producenta, niż zaopatrywać się tylko w produkty z importu. Jeśli poszukujesz rękawic gospodarczych wysokiej jakości - postaw na rodzimą markę York. Rękawice do sprzątania tej firmy zostały odpowiednio przygotowane do najcięższych wyzwań a dzięki ich wygodzie, Twoje sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze. Nie czekaj i sprawdź jakość polskich rękawic gospodarczych

Rękawice

Filtruj według:

Marka
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.